PLAY – Bilim Şovu : 7 den 70 e Tüm Aile Bireyleri İçin Eğlendirici ve Öğretici İnteraktif Bilim Gösterisi

Her yaştan büyük küçük izleyicilere hitab edecek bu gösteride; gerek ebeveynler, gerekse çocuklar sahnede bilim ile neler yapılabileceğini görecek ve hayran kalacaklar. Birbirinden farklı bilimsel tema ve konuları, ünlü karakter ve film kahramanlarıyla birleşince; herkes bilimin dünyasında kendini kaybedecek.

Gösteri Antalya’nın premium 5 yıldızlı otellerinin dışında AVM, okul, doğum günü gösterisi, çeşitli organizasyonlar ve profesyonel sahnelerde gerçekleştirilebilmektedir.

Tercihen ses ve ışık sistemi olan bir sahnede yapılacak olan bu gösteri yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir. Bazı bölümlerinde müzik, ambiyans ve ışık ya da tam karanlık ortam gerekmektedir. Gösteri süresi istenirse ek deneylerle uzatılabilir, gösteri parçalara ve seanslara bölünebilir.

PLAY Bilim Şovu ndaki deneyler misafirlerin sahnede aktif katılımıyla gerçekleştirilecektir. Kimi deneyler çocukların, kimileri ebeveynler, bazıları da tatlı yarışma halinde olacak ailelerin katılımıyla yapılacaktır.

Sahneye çıkan cocuk ve ailelere deneyin temasıyla ilgili kostüm ve aksesuarlar giydirilecek, deney bir şov tadında gerçekleştikten sonra yapacakları anlatılacaktır. Deneyler bittiğinde ise bilimsel açıklamaları ve anlaşılır kısa özeti olacaktır.

Deneylerde çocuk ya da misafirlere zarar verebilecek hiç bir malzeme kullanılmamaktadır.

Gösteri sırasında yaklaşık 8 adet büyük fizik ve kimya deneyi gerçekleştirilir.